Shinobi Ru!!!

Czuj się jak Prawdziwy Shinobi


#1 2008-12-29 10:19:43

Rysix

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 1
Punktów :   

Hachibi

1 poziom kotroli
Jak każdy demon także i Hachibi użycza ci chakry (+200%). Powłoka która cię otacza jest koloru ciemnobrązowego. Ulegasz częstym napadom gniewu 

2 poziom kontroli
Wyrasta pierwszy ogon. Masz kontrolę nad wężami (oprócz Mandy) i potrafisz się porozumieć w języku węży. Możesz też wezwać (raz na walkę) Kurosanagi no Tsurugi (Kusanagi) który możesz kontrolować chakrą.

3 poziom kontroli
Wyrasta drugi i trzeci ogon. Przy drugim ogonie raz na walkę możesz zdematerializować swoją osobę przez co unikasz ataków Taijutsu lecz nie możesz w tej postaci używać jutsu. Przy trzecim ogonie możesz przyzywać dusze zmarłych osób zabitych przez siebie .

4 poziom kontroli
Wyrasta czwarty ogon. Za wszelką cenę dążysz do zabicia przeciwnika. Wyrasta ci 8 macek których używasz jak zwykłych rąk.

5 poziom kontroli
Pojawia się piąty ogon a zarazem z powłoki otaczającej cię wyrasta pięć głów z chakry, które także mogą walczyć. Jesteś miniaturką Hachibiego. Dzięki głową możesz używać 4 technik naraz. Jesteś bestią która ma jeden cel - zabijać.

6 poziom kontroli
Możesz się wskrzeszać raz na walkę.

7 poziom kontroli
Siódmy ogon i siódma głowa. Jesteś już wielkości gór. Możesz zmienić swoje otoczenie w wielki cmentarz, możesz dowolnie przyzywać dusze zmarłych osób zabitych przez Ciebie.

8 poziom kontroli
Wyrasta ósma głowa i ósmy ogon - zamieniasz się w Hachibiego. Twoja wielkość i siła pozwalają na odparcie każdego ataku . Możesz odesłać siebie i przeciwnika do Hadesu gdzie możecie walczyć, a ty masz kontrolę nad tym miejscem. Obrażenia od zmarłych są prawdziwe.
!!!(po aktywowaniu tego poziomu użytkownik po walce/misji idzie na  48h  do szpitala)!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forum-ulanowskie.pun.pl www.klubkob.pun.pl www.iots.pun.pl www.virusmt2.pun.pl www.wweimpact.pun.pl