Shinobi Ru!!!

Czuj się jak Prawdziwy Shinobi


#1 2008-12-29 20:09:15

Rysix

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 1
Punktów :   

Klan Kaguya (Hokkotsu Henke)

Osoba posiadająca to Kekkei Genkai potrafi doskonale władać swoim układem kostnym. Może on w dowolnej chwili wyciągnąć ze swojego ciała dowolną kość, która od razu odrośnie, potem może użyć ich do ataku w przeciwnika. Zna  on także wszystkie tajemne tańce, które służą do ataku, oraz do obrony.

Pierwszy Taniec: Yanagi no Mai - polega na wyciąganiu swoich kości i używania ich do ataku, Podstawową kością którą wyciąga z reki jest kość która w efekcie przypomina katanę.

Drugi Taniec: Tsubaki no Mai - Jest to zwiększenie szybkości ruchów oraz mocniejesze uderzenia w jednym kierunku, które ma za zadanie przebić przeciwnika na wylot.

Trzeci Taniec: Karamatsu no Mai - Ten taniec ma na celu zwiększenie normalnej ilości wyciąganych kości na dwukrotnie większą,służy głównie do obrony ponieważ ciało jest całe obite kośćmi

Czwarty Taniec: Tessenka no Mai Hana - Ta technika ma dwa ostrza pierwsze, polega na wyciagnieciu ze swojego ciała kregoslugu który jest bardzo rozciągliwy i służy do schwytania ofiary lub odrazu zadania ciosu, drugie to "Kwiat", mianowicie wokół ręki spiralnie tworzy się ostrze które jest najtwardszą kością w całym jego układzie, to jest przeważnie kończące walke uderzenie.

Piąty Taniec: Sawarabi no Mai - Jest to technika w, której Kimimaro zespala komórki swojego ciała ze swoimi kośćmi, może się swobodnie poruszać pomiędzy nimi, które wielkości drzewa setkami wyrosły wcześniej z pod ziemi i uderzyły w przeciwnika.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemonwaterelements.pun.pl www.forum-ulanowskie.pun.pl www.iots.pun.pl www.virusmt2.pun.pl www.klubkob.pun.pl